Deutsche Teeny Klassenvereinigung e.V.

Osoite : Philippistraße 9
Kaupunki : Berlin
Postinumero : 14059
Maa : Germany
Web : www.teeny-kv.de
Sähköposti : info@teeny-kv.de
Puhelinnumero :
Veneluokat : Teeny
Päivämäärä Tapahtuma Luokka Maa Kerroin Purjehdusten määrä
17.4.2021 - 18.4.2021 Klub am Rupenhorn Absage Corona Rupenhorner Teeny Start GER 1,00
17.4.2021 - 18.4.2021 Wassersportverein Burkana e.V Absage Corona Greetsieler Pokal GER 1,00
24.4.2021 - 25.4.2021 Segler Club Clarholz e.V. Leineweber-Cup GER 1,10
8.5.2021 - 9.5.2021 Nordheimer Segelclub e.V. Kleine Hexe GER 1,10
14.5.2021 - 16.5.2021 Seglervereinigung Malente-Gremsmühlen e.V. Kellersee Trophy GER 1,15
29.5.2021 - 30.5.2021 Göttinger Segelclub e.V. Gänselieselpokal GER 1,00
5.6.2021 - 6.6.2021 Segelclub Müggelsee e.V. Preis von Lindwerder GER 1,10
12.6.2021 - 13.6.2021 Segelclub Frömitz e.V. Hof Entenhausener Frörmitzkanne GER 1,10
12.6.2021 - 13.6.2021 Segel-Verein Wedel-Schulau e.V. Schlei Weekend GER 1,10
12.6.2021 - 13.6.2021 Segler-Verein Hüde e.V. Teeny Cup Dümmer GER 1,10
19.6.2021 - 20.6.2021 Segler-Vereinigung Seeburger See e.V. Graf Isang Cup GER 1,00
26.6.2021 - 27.6.2021 NLJüM / Kanu und Segelsportverein Wilhelmshaven e.V. Teeny Regatta Banter See GER 1,30
3.7.2021 - 4.7.2021 Segelverein Speichersee Emsland e.V. Püntkers Cup GER 1,00
26.7.2021 - 29.7.2021 Deutscher Seglerverband e.V. Internatonale Deutsche Jugendmeisterschaft GER 1,40
21.8.2021 - 22.8.2021 Berliner Seglerverband / Seglerverein Karolinenhof e.V. LJüM Berlin GER 1,30
21.8.2021 - 22.8.2021 Segel-Verein Wedel-Schulau e.V. Elbe-Teeny-Cup GER 1,00
4.9.2021 - 5.9.2021 Yachtclub Stößensee e.V. Teeny Trophy GER 1,00
4.9.2021 - 5.9.2021 SVSH / Flensburger Segelclub e.V. LJüM SH GER 1,30
11.9.2021 - 12.9.2021 Wassersportverein Innerstetalsperre e.V. Harzpokal Innerste GER 1,00
18.9.2021 - 19.9.2021 Touren Segler-Vereinigung e.V. Teeny Ausklang GER 1,10
18.9.2021 - 19.9.2021 Segel-Club Dümmer e.V. Nebelhorn GER 1,00
30.10.2021 - 31.10.2021 Wassersport-Vereinigung Hemelingen e.V. Freimarktregatta GER 1,00
Hallituksen jäsenet
1. Puheenjohtaja : Hahlbrock Jens
2,Vorsitzender : Willms Robert
Rahastonhoitaja : Eichmann Jan
Sportwartin : Nadine Blesken
Teknisen lautakunnan puheenjohtaja : Loehrke Lotar
Jugendsprecherin : Boedefeld Greta
Jugendsprecherin : Urban Charlotte
Bootswart : Bock-Müller Knut
© 2013 ST Software s.r.o. (Version: 1.0.928.0)